اجاره ﺑﺨﺎری برقی آراسته۱۳۹۷-۸-۲۰ ۱۳:۳۲:۲۴ +۰۰:۰۰

اجاره ﺑﺨﺎری برقی آراسته در سالیان گذشته علی رقم محدودیت های تولیدی و تجاری توانسته است بر خلاف سایر تولیدکنندگانی که مجبور به ترک بازار شده اند کماکان جایگاه خود را در تولید اجاره ﺑﺨﺎری برقی فن دار حفظ نماید.
در حال حاضر اجاره ﺑﺨﺎری برقی آراسته با تولید ۵ نوع اجاره ﺑﺨﺎری فن دار و ساده در بازار حضور دارد.
۱ اجاره ﺑﺨﺎری برقی آراسته مدل ۲۰۰۰
۲ اجاره ﺑﺨﺎری برقی آراسته قن دار رومیزی
۳ اجاره ﺑﺨﺎری برقی تابان
۴ اجاره ﺑﺨﺎری برقی پیراسته
۵ اجاره ﺑﺨﺎری برقی فن دار مدل ۲۲۰۰ وات جدید
این محصول جزو محصولات جدید اجاره ﺑﺨﺎری برقی آراسته می باشد که به نوعی جایگزین مدل قبلی آن شده است.
درج نشان استاندارد ایران به همراه رده مصرف انرژی A نیز جزو بارزترین خصوصیات این محصول است.
استفاده از توان حرارتی بالاتر (ارتقا از ۲۰۰۰ به ۲۲۰۰ وات) از تغییرات مشهود این مدل جدید است.
۴ المنت مدل قبلی به ۵ المنت قوی تر در این مدل تبدیل شده و گرمای بیشتر را حاصل نموده است.
اجاره ﺑﺨﺎری برقی فن دار آراسته مدل ۲۲۰۰ وات جدید
تمامی المنت های گرمایشی اجاره ﺑﺨﺎری این بخاری برقی فن دار از نوع شیشه ای و به اصطلاح کوارتز می باشند.
تفاوت اصلی این اجاره ﺑﺨﺎری برقی فن دار با هیتر های موجود در استفاده از فن برای گرم کردن سریع تر محیط می باشد.
اجاره ﺑﺨﺎری برقی
اجاره ﺑﺨﺎری برقی برای گرمایش فضای داخلی ساختمان‌ها به کار می‌روند. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد.
اجاره ﺑﺨﺎری برقی تابشی

اجاره ﺑﺨﺎری برقی با سازوکار تابشی
در این اجاره ﺑﺨﺎری عنصر گرماساز که معمولاً داخل یک محفظهٔ شیشه ‌ای است (مشابه لامپ‌های رشته ‌ای) به دمای بسیار بالایی می ‌رسد و انرژی گرمایی تابشی حاصله به وسیلهٔ چند بازتاباننده به بیرون بدنهٔ گرم‌ کن هدایت می‌ شود. تابش حاصل در محدودهٔ فروسرخ است که می‌تواند تا زمانی که به جسمی برخورد نکرده‌است از فضا عبور کند. چنین گرمایی به جای گرم کردن هوا، مستقیماً افراد یا اشیا را گرم می ‌کند. این روش در اجاره ﺑﺨﺎری برای مکان‌هایی که هوا در جریان است مناسب است. همچنین در گاراژها و زیرزمین‌ها که گرمایش نقطه‌ای مد نظر باشد استفاده از این روش مفید خواهد بود.
این اجاره ﺑﺨﺎری بی‌ صدا عمل می‌کنند و در صورتی که مواد اطرافشان حفاظت‌ های مناسب در مقابل گرمای زیاد را نداشته باشند می‌توانند بسیار خطرساز باشند.
بخاری‌های برقی همرفتی
اجاره ﺑﺨﺎری هوای اطراف عنصر گرم‌ کن را با استفاده از همرفت گرم می‌کنند. از آنجایی که هوای گرم چگالی کمتری از هوای سرد دارد به بالا رانش پیدا می‌کند و هوای سرد جای آن را می‌گیرد، هوای گرم منتقل‌شده محیط اطراف را گرم خواهد کرد و رفته‌رفته به دمای محیط می‌رسد و این چرخه ادامه می‌یابد.
اجاره ﺑﺨﺎری بی ‌صدا هستند و خطر شعله‌ ور شدن در آن‌ها نسبت به بخاری ‌های تابشی پایین است. این بخاری‌ها برای محل‌هایی که نیاز است اجاره ﺑﺨﺎری طولانی ‌مدت روشن بماند یا بدون مراقبت به کار خود ادامه دهد مفید هستند.
اجاره ﺑﺨﺎری برقی وزشی
اجاره ﺑﺨﺎری سرعت انتقال گرما از عنصر گرماساز به هوای اطراف افزایش می ‌یابد. این بخاری‌ها صدای نسبتاً زیادی بر اثر گردش فن در اجاره ﺑﺨﺎری ایجاد می‌کنند و خطر ایجاد آتشسوزی در آن‌ها نسبت به دو مدل قبلی متوسط است. این‌گونه از بخاری‌ها در جاهایی که نیاز به گرمایش سریع محیط‌های بسته باشد مناسب هستند.
بخاری‌های برقی ذخیره‌ساز
اجاره ﺑﺨﺎری گرما را در ساعت‌هایی که انرژی الکتریکی با قیمت ارزانتری به اجاره می‌رسد (مثلاً در طول شب) تولید و ذخیره‌سازی می‌کنند و در زمان مورد نیاز رها می‌سازند. برخی از انواع این بخاری‌ها از آجرهای رسی برای ذخیره‌سازی انرژی استفاده می‌کنند.
اجاره ﺑﺨﺎری برقی فن دار آراسته مدل ۲۲۰۰ وات جدید
قابلیت مورد نیاز دیگری که دراجاره ﺑﺨﺎری برقی احساس میشود، کنترل کردن میزان حرارت ایجاد شده آن متناسب با سرمای محیط می باشد که این موضوع نیز با دکمه های کناری کنترل روشن و خاموش شدن فن و المنت های گرمایی اجاره ﺑﺨﺎری این بخاری برقی فن دار در نظر گرفته شده است.

اجاره ﺑﺨﺎری گازی از دسته لوازمی است که تاکنون اخبار زیادی در رابطه با خطرات آن منتشر شده است. پس باید برای استفاده صحیح از آن نکاتی را دانست و رعایت کرد.اولین نکته این است که باید بدانیم اجاره ﺑﺨﺎری را برای چه محیطی تهیه می‌کنیم. هرگز نباید یک اجاره ﺑﺨﺎری بزرگ را برای یک محیط کوچک تهیه کرد و همچنین تهیه یک اجاره ﺑﺨﺎری کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است.
باید به برچسب انرژی روی اجاره ﺑﺨﺎری توجه شود.سازمان بهینه ‌سازی مصرف سوخت، به صورت مرتب از خط تولید محصولاتی که مصرف انرژی دارند حتی یخچال، نمونه‌ برداری می‌کند تا میزان مصرف و به‌ ویژه درصد مصرف بهینه روی اجاره ﺑﺨﺎری و بازده انرژی را در آنها مشخص کند.
اگر به محصولی برخوردید که این رده انرژی را نداشت، بدانید که ریگی در اجاره ﺑﺨﺎری ‌شان است؛ برای نمونه ‌گیری همکاری نکرده‌اند یا محصولشان اصلا استاندارد نیست. این جدول، آخرین رده مصرف بهینه انرژی به وسیله اجاره ﺑﺨﺎری گازی ساخت داخل را نشان می‌دهد.
توضیح دیگر اینکه اجاره ﺑﺨﺎری دودکش ‌دار ۳۰درصد و شومینه‌ها تا ۵۰درصد انرژی را تلف می‌ کنند اما بدون دودکش‌ها، تا ۹۹درصد بهینه ‌اند.توجه داشته باشید اجاره ﺑﺨﺎری گازی از دسته کالاهایی است که باید شفافیت عملکرد داشته باشد. به عبارتی شیشه آن باید طوری باشد که شعله آن به طور واضح دیده شود.
همچنین توجه داشته باشید که شعله اجاره ﺑﺨﺎری و هر وسیله گازسوز دیگری باید آبی بسوزد. اگر شعله زرد بود حتما باید به فکر تنظیم مجدد یا حتی تعمیر اجاره ﺑﺨﺎری باشید.
اگر هم شعله قرمز بود وضع به همین صورت است. اجاره ﺑﺨﺎری که پیچ تنظیم گاز در آنها مخفی شده است، انتخاب بهتری هستند؛ به این ترتیب دیگر بی‌دلیل و با یک عرق کردن یا لرز گرفتن، تند و تند شعله اجاره ﺑﺨﺎری را زیاد و کم نمی‌کنید.
هنگام اجاره ﺑﺨﺎری دقت کنید بدنه و شیشه، خاصیت آنتی ‌شوک داشته باشد؛ یعنی اگر در حالت بسیار داغ، آب یا مایع سرد دیگری بر آن پاشیده شود، دچار شکستگی و انفجار نشود.
وقتی اجاره ﺑﺨﺎری دودکش‌ دار را نصب می‌کنید، یادتان باشد استاندارد حداقل اندازه لوله دودکش آن در اتاق، یک متر و نیم است.
به صورت طبیعی و بدیهی لوله در اجاره ﺑﺨﺎری باید داغ باشد؛ اگر غیر از این بود به احتمال زیاد، جریان انتقال هوای سوخته از این لوله به درستی انجام نمی‌شود و خطر آلودگی هوا با منواکسید کربن وجود دارد.