اجاره بخاری فضای باز قارچی2021-12-30T12:01:14+03:30

بخاری قارچی در ۲ مدل گاز شهری و گاز مایع مناسب برای فضاهای بازهستند و تا شعاع ۱ متری خود را به راحتی گرم می نمایند.

بخاری قارچی وسیله‌ای برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع کار می‌کند.

 

تاریخچه این بخاری

اولین بخاری قارچی بر طبق اصول کلی ساخت چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع بخاری گازی به وجود آمده بود ساخته شد.

این بخاری اولین بار توسط یک شرکت انگلیسی به نام «پیتیت و اسمیت» در سال ۱۸۵۶ ساخته شد. شعله بخاری هوا را به ‌طور موضعی گرم می‌کند و سپس به وسیله قانون انتقال گرما در هوا، کل هوای اتاق گرم می‌شود. هم‌ اکنون از اجاره بخاری قارچی در کشورهای غربی برای گرم کردن محیط‌های خارج از ساختمان استفاده می‌شود.

در سال ۱۸۸۱ میلادی در ساختمان مشعل بخاری از پنبه نسوز استفاده می‌گردید که این طرح یک مهندس انگلیسی به نام «سیگسموند لیونی» بود. اما بعدها خاک نسوز جای پنبه نسوز را گرفت، زیرا استفاده از آن در قالب ریزی راحت ‌تر بود.

در بخاری‌های گازسوز امروزی نیز هنوز از همین شیوه استفاده می‌گردد اگرچه از مواد نسوز دیگری نیز استفاده می‌ شود.

هم‌اکنون از بخاری گازی در کشورهای غربی برای گرم کردن محیط‌های خارج از ساختمان همچون گلخانه و پاسیو استفاده می‌شود.

 

طریقه ایجاد گرما در بخاری قارچی

بخاری قارچی یک وسیله گرمایی تابشی برای تولید تابش حرارتی برای استفاده در فضای باز است.

یک مشعل در بالای آن قرار دارد که گاز مایع ، پروپان یا بوتان را می سوزاند و شعله های آتش را از یک صفحه فلزی سوراخ سوراخ می تاباند. گرما از سطح صفحه به صورت دایره ای در اطراف دستگاه تابش می شود. یک کلاهک بازتابنده بالای مشعل پخش کننده گرما است که گرما را به پایین هدایت میکند.

 

طریقه نصب و راه اندازی

شرکت هیتر رنت با در اختیار داشتن متخصصان نصاب بخاری، خیال مشتریان عزیز را بابت نگرانی در مورد نصب و جمع آوری این محصولات آسوده کرده است.

 

محل مناسب برای استفاده از بخاری قارچی

بخاری قارچی مناسب جهت فضاهای باز، رستورانها ، مراکز خرید ، باغ ، باغ تالار ، تراس و … بوده و تا شعاع ۱ متری خود را به راحتی گرم می نماید.

برای آگاهی از قیمت و اجاره بخاری قارچی لطفا با شماره های مندرج در صفحه تماس بگیرید.

 

سطح ایمنی این بخاری

با پیشرفت تکنولوژی سیستم گرمایش هم از این امر مستثنا نبوده و تغییرات بسیار زیادی کرده است که شامل آیتم هایی مانند شکل ظاهری، متریال ، میزان مصرف سوخت و میزان گرمای تولیدی اجاره بخاری های فضای باز می باشد

بخاری قارچی با ضریب ایمنی بالا و کلاهک استاندارد و طراحی منحصر بفرد در برابر وزش باد خاموش نمی شود و هدایت گرما را به اطراف بصورت یکنواخت انجام می دهد.

بخاری های قارچی با بارها و رستوران ها محبوب شده اند، زیرا مشتریان میتوانند در فضای باز از گرمای این بخاری ها در فصول سرد استفاده کنند. این افزایش محبوبیت بخاری بخار منجر به نگرانی در مورد اثرات زیست محیطی آن شده است. یک بخاری بخار میتواند سالانه چهار تن دی اکسید کربن تولید کند.

 

مزایای بخاری قارچی

پرتابل (قابل حمل)
بی صدا
اشغال فضای بسیار کم
عدم استفاده از تاسیسات سنگین و پیچیده
مصرف سوخت بسیار کم بخاری قارچی
ایمنی بالا بخاری قارچی