اجاره بخاری فضای باز قارچی۱۳۹۷-۸-۲۰ ۱۳:۴۰:۴۳ +۰۰:۰۰

در صورت استفاده از این اجاره بخاری نیز حتما آنهایی را خریداری کنید که مجهز به سیستم‌ osd باشند چراکه طبق استاندارد، تمامی اجاره بخاری بدون دودکش باید به این سیستم مجهز باشند.
به طور کل باید در هنگام انتخاب اجاره بخاری دقت کنید تا حتما بر روی کارتن و یا دفترچه راهنما قید شده باشد که دستگاه مجهز به سیستم حساس به میزان اکسیژن (ODS) است، البته سنسور های حرارتی هم تا حدودی با افزایش ایمنی ، سطح ریسک ناشی از بروز حادثه را کاهش می دهند این سیستم به این شکل عمل می کند که اجاره بخاری با زیاد شدن شعله و حرارت اجاره بخاری ، سنسور عمل می کند و شعله خاموش می شود . اما در سیستم ایمنی قطع جریان گاز در اثر کاهش اکسیژن یا همان (ODS) ، اگر اکسیژن محیط به هر دلیلی به ۱۸ درصد کاهش یابد، اجاره بخاری خاموش می‌ شود و سیستم به طور خود کار جریان گاز ورودی به اجاره بخاری را قطع می کند .
گر جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز سرد شدن هوا را جدی نگرفته اید و یا خیال ندارید تا همچنان از اجاره بخاری قدیمی خود که چندان هم به ایمنی آن اطمینان ندارید استفاده کنید و یا شوفاز را در این سرما کوچیکه کافی نمی بینید چه برسد به سرما بزرگه و تصمیم گرفته اید تا اجاره بخاری هم در کنار سیستم‌های حرارت مرکزی ساختمان‌ در منزلتان نصب کنید ، بهتر است تا این روز تعطیل را بیهوده در خانه استراحت نکنید چرا که باید برای اجاره بخاری اقدام کنید .
در اجاره بخاری بیش از آنکه بخواهید به زیبایی ظاهری اجاره بخاری توجه کنید و یا مثلا به عنوان صرفه جویی به دنبال ارزان قیمت ها بگردید ، بهتر است تا به نکات ایمنی و استانداردها توجه کنیم. چرا که گرمای اجاره بخاری همیشه لذت بخش نیست و به خصوص اجاره بخاری گازی حوادث تلخی را در صورت رعایت نکردن ایمنی در پی دارند که هزینه هایی چند برابر هزینه اولیه خرید یک بخاری استاندارد و البته هزبنه هایی جبران ناپذیر به خانواده تحمیل می کند .
همچنین باید بدانیم اجاره بخاری باید دارای خدمات پس از اجاره که در دفترچه ضمانت نامه قید شده ، باشد و حتما توسط سرویس کاران مجاز نصب و راه اندازی شود . خدمات پس از اجاره در اجاره بخاری اولیه شامل نصب ، راه اندازی و تست خروج گاز های منوکسید کربن می شود. نصب استاندارد یک بخاری نقش مهمی در افزایش ایمنی دارد در هنگام نصب اجاره بخاری باید به خروجی دودکش توجه کرد چراکه قرار است تا گاز سمی بدون رنگ، بدون بو و غیر قابل تشخیــــــص CO که زمان کار اجاره بخاری تولید می‌شود، از طریق دودکش استاندارد خارج شود .پس از استفاده از اجاره بخاری هم باید در طول زمان های مختلف کنترل دوره ای جهت اطمینان از مناسب بودن شرایط تهویه و دودکش صورت بگیرد . اجاره بخاری همچنین باید توجه داشت تا اجاره بخاری گازسوز هرگز بدون اتصال به دودکش روشن نشود، چرا که منوکسید کربن و گازهای کشنده وارد خانه می‌شوند بنابراین باید همواره از باز بودن مسیر دودکش و نشتی نداشتن لوله و سالم بودن کلاهک دودکش که در انتهای دودکش، در بیرون از ساختمان در بحث اجاره بخاری نصب می‌شود اطمینان داشت. پس نصب و تعمیرات اجاره بخاری را به تعمیرکاران مجاز و خدمات پس از اجاره بسپارید و با تمام مهارت هایی که ممکن است داشته باشید سعی کنید تا فقط برای اطمینان از ایمن بودن اجاره بخاری وسیله گاز سوز خانه تان از خدمات پس از اجاره مراکز تولیدی استفاده کنید .
همچنین طول شیلنگ گاز از شیر تا اجاره بخاری نباید حداکثر از ۱۵۰ سانتی متر بیشتر باشد، چرا که استفاده از شیلنگ های اجاره بخاری بلند برای رساندن گاز به نقاط مختلف منزل بسیار خطرناک است و باید از شیلنگ های لاستیکی تقویت شده که مخصوص گاز ساخته شده ، استفاده شود، برای محکم کردن شیلنگ های گاز نیز باید از بست های فلزی مناسب استفاده شود و بعد از نصب هم مطمن شد که لوله اجاره بخاری سریع گرم شود.اگر دودکش بعد از نصب گرم نشود به این معنی است که در اجاره بخاری دودکش بطور اصولی و استاندارد طراحی و نصب نشده است و یا به دلایل مختلف گرم نمی شود که باید توسط متخصصان اجاره بخاری کاملاً بررسی شود.
هزینه های اجاره بخاری چگونه است ؟
برای اجاره بخاری باید به متراز خانه خود نیز توجه کنید ، مکانهای زیر ۵۰ متر و دارای اجاره بخاری فضای باز میتوانند از اجاره بخاری بدون دود کش دیواری استفاده کنند و مکانهای زیر ۵۰ متر یا فضاهای بسته می توانند از اجاره بخاری دیواری با دودکش و یا بخاری های زمینی با قدرت ۵ هزار تا ۶ هزار کیلو کالری استفاده کنند و در خانه های ۵۰ تا ۷۰ متری باید اجاره بخاری ۷ تا ۹ هزار خریداری شود و در خانه های ۷۰ متر به بالا اجاره بخاری با قدرت حرارتی ۱۲ هزار به بالا باشد . اجاره بخاری شومینه نیز برای سالن و پذیرایی خانه مناسب است . البته در برخی مواقع در اجاره بخاری افراد در هنگام خرید مدل یک اجاره بخاری را با قدرت حرارتی اشتباه می گیرند این در حالی است که باید توجه داشت تا با هم اشتباه گرفته نشوند . توجه داشته باشید که : قدرت گرما دهی با عبارت (( کیلو کالری )) همراهی میشود و با مدل اجاره بخاری فرق دارد.
نحوه نگهداری اجاره بخاری چگونه است؟
توصیه میشود بعد از فصل سرما و اتمام کار اجاره بخاری ابتدا گرد و غبار را از اجاره بخاری با دستمال گرفته و هرگز اجاره بخاری را نشوئید مگر در مواردی که اجزاء آن توسط سرویسکار مجاز تفکیک شده باشد و بعد از خشک کردن دوباره مونتاژ شود ، چون اکثر قطعات فلزی بوده و دچار زنگ زدگی میشود حتی الامکان اجاره بخاری را بسته بندی کرده و یا در نایلون و یا پارچه پیچیده و در انباری نگهداری کنید نه در گوشه حیاط و پشت بام و محیط های سر باز ؛تا برای مصرف سال آینده در اجاره بخاری مجبور به پرداخت هزینه هایی از قبیل رفع زنگ زدگی ، گرفتگی لوله های داخلی و تعویض شیشه و سرویس در اجاره بخاری نباشید.