اجاره بخاری فضای باز گرمایشی2018-11-11T14:00:35+03:30

قبل از هر چیز باید این را گفت که پیش از اجاره بخاری برای خودتان مشخص کنید که دقیقا چه نوع ای می خواهید. طبیعی است که پاسخ این سوال در میزان توقع شما از گرمایش اجاره بخاری خلاصه می شود. برای مثال می توان گفت که اگر منزل شما کوچک است و درزها و منفذ زیادی دارد می توانید روی اجاره بخاریهای بدون دودکش حساب کنید.
این نوع از اجاره بخاری ها لوله خروجی ندارند و به دنبال آن هم هوای لازم برای احتراق را از محیط اطراف خود دریافت می کند. به همین دلیل توصیه ما این است که از این نوع اجاره بخاری در فضاهایی استفاده کنید که دربسته و محصور نیست تا از احتمال بروز هر گونه مشکل و خطری جلوگیری کنید. بنابراین از مهم ترین مسائل در هنگام اجاره بخاری آن است که بتوانید بخاری ای با کارایی مناسب محل زندگی خود پیدا کنید تا علاوه بر آنکه میزان گرمایش مناسبی را در خانه حفظ کنید از احتمال بروز هر گونه خطری نیز جلوگیری نمایید.
در کنار این موضوعات می توان این را هم اضافه کرد که اجاره بخاری هایی که دارای دودکش هستند انواع دیواری و زمینی نیز دارند و می توان گفت که تقریبا برای هر محیطی نیز مناسب و بی خطرند. مدل های دیواری اجاره بخاری معمولا کوچک تر از سایر مدل ها هستند و به دنبال آن جای کمتری را هم می گیرند. در رابطه با این مدل از اجاره بخاری می توان گفت که گرمای خیلی زیادی ندارند و برای محیط هایی با ابعاد کمتر از ۵۰ متر مربع مناسب هستند. مسئله دیگری که شاید بتوان به عنوان معایب این بخاری ها از آن یاد کرد آن است که بعد از برداشتن اجاره بخاری دیواری معمولا رد سیاهی های آن بر روی دیوار باقی می ماند و حتی ممکن است ترک های زیادی را هم بر روی دیوار ایحاد کند.
نکات اجاره بخاری گازی
برای اجاره بخاری گازی خود باید قبل از هر چیز به ایمنی آن دقت کنید. برای مثال اگر تصمیم به اجاره بخاری های بدون دودکش گرفته اید توصیه ما آن است که به سراغ مدل هایی بروید که سیستم OSD داشته باشد. ویژگی این سیستم آن است که اگر اکسیژن هوا در محیط به کمتر از ۲۰ درصد برسد این سیستم نیز به شکل خودکار اجاره بخاری را خاموش کرده و تا زمانی که اکسیژن محیط به تعادل نرسید نیز روشن نمی شود.
اجاره بخاری گازی
در کنار این موضوع هم توصیه می کنیم که در هنگام اجاره بخاری های دودکش دار اصلا به سراغ نمونه های ترموکوپل نروید چراکه ایمنی کمتری دارند و احتمال بروز خطرات را افزایش می دهند.
مسئله دیگری که در هنگام اجاره بخاری باید در نظر داشته باشید ابعاد منزل شماست. اگر اجاره بخاری شما به نسبت ابعاد خانه بسیار بزرگ تر باشد گرما بسیار زیاد شده و شرایط سونا را برایتان تداعی می کند! در مقابل اگر در خانه بسیار بزرگی هم از بخاری کوچک استفاده شود طبیعتا گرمای کافی ای به جریان نخواهد افتاد. برای آن که بدانید در چنین شرایطی باید چه کنید باید بگوییم که تقریبا اجاره بخاری گازی دارای یک برچسب فلزی هستند که قدرت گرمادهی آن را مشخص می کند. با مشورت اجارهنده می توانید اعداد و رقمی را که بر روی برچسب نوشته بررسی کنید و بخاری ای را تهیه نمایید که دقیقا به کارتان می آید.
ناگفته نماند که طبیعی است هر چقدر اجاره بخاری بزرگ تر و قوی تر باشد هزینه بیشتری هم خواهد داشت، دلیل آن هم بالا بودن میزان ورقه های فلزی به کار رفته در آن و هم چنین ضخامت رنگ نسوز است.گازی
قبل از هر چیز باید این را گفت که پیش از اجاره بخاری برای خودتان مشخص کنید که دقیقا چه نوع اجاره بخاری می خواهید. طبیعی است که پاسخ این سوال در میزان توقع شما از گرمایش اجاره بخاری خلاصه می شود. برای مثال می توان گفت که اگر منزل شما کوچک است و درزها و منفذ زیادی دارد می توانید روی بخاری های بدون دودکش حساب کنید.
اجاره بخاری
این نوع از اجاره بخاری لوله خروجی ندارند و به دنبال آن هم هوای لازم برای احتراق را از محیط اطراف خود دریافت می کند. به همین دلیل توصیه ما این است که از این نوع اجاره بخاری در فضاهایی استفاده کنید که دربسته و محصور نیست تا از احتمال بروز هر گونه مشکل و خطری جلوگیری کنید. بنابراین از مهم ترین مسائل در هنگام اجاره بخاری آن است که بتوانید بخاری ای با کارایی مناسب محل زندگی خود پیدا کنید تا علاوه بر آنکه میزان گرمایش مناسبی را در خانه حفظ کنید از احتمال بروز هر گونه خطری نیز جلوگیری نمایید.
در کنار این موضوعات می توان این را هم اضافه کرد که اجاره بخاری هایی که دارای دودکش هستند انواع دیواری و زمینی نیز دارند و می توان گفت که تقریبا برای هر محیطی نیز مناسب و بی خطرند. مدل های دیواری اجاره بخاری معمولا کوچک تر از سایر مدل ها هستند و به دنبال آن جای کمتری را هم می گیرند. در رابطه با این مدل از بخاری ها می توان گفت که گرمای خیلی زیادی ندارند و برای محیط هایی با ابعاد کمتر از ۵۰ متر مربع مناسب هستند. مسئله دیگری که شاید بتوان به عنوان معایب این بخاری ها از آن یاد کرد آن است که بعد از برداشتن اجاره بخاری دیواری معمولا رد سیاهی های آن بر روی دیوار باقی می ماند و حتی ممکن است ترک های زیادی را هم بر روی دیوار ایحاد کند.
در کنار این موضوع هم توصیه می کنیم که در هنگام اجاره بخاری های دودکش دار اصلا به سراغ نمونه های ترموکوپل نروید چراکه ایمنی کمتری دارند و احتمال بروز خطرات را افزایش می دهند. امروزه مدل های مختلفی از سیستم های اجاره بخاری وجود دارد که استاندارد لازم را داشته و اگر به هر دلیلی شعله آتش بخاری خاموش شود جریان گاز را قطع می کند. به همین دلیل می توانیم بگوییم که در زمان اجاره بخاری خود به نشان های CE و TSE دقت کنید. این نشانه های وضعیت مطلوب ایمنی بخاری را نشان می دهند.