اجاره بخاری قارچی رومیزی۱۳۹۷-۸-۲۰ ۱۳:۱۶:۱۹ +۰۰:۰۰

اجاره بخاری قارچی رومیزی :
با اجاره بخاری فضای باز ، گرما را به پاسیو ، حیاط ، باغ و یا باغچه خود بیاورید. طراحی ساده آن باعث می شود که با هر دکوری تناسب داشته باشد و باعث زیبایی هرچه بیشتر باغ یا باغچه شما می شود. اجاره این نوع بخاری رومیزی پاسیو می تواند روی میز قرار می گیرد. اجاره بخاری کاملا پرتابل است و به احتی می توان آن را از محلی به محل دیگر انتقال داد. اجاره بخاری قارچی رومیزی دارای شمعک است و دمای آن کاملا قابل تنظیم است. می توان آن را به کپسول گاز ال پی جی متصل کرد و دارای سنسور موقعیتی می باشد که درصورت واژگونی در اجاره بخاری رومیزی بلافاصه جریان گاز را قطع می کند و مانع از بروز حوادث بعدی می شود.
تولیدات و اجاره بخاری رومیزی یکی از معتبر ترین و بهترین محصولات آن محسوب می‌شود. خطِ تولیدِ اجاره بخاری رومیزی شرکت صنایعی در طرح های مختلف تولید و روانه‌ی بازار می‌کند. خط ِ تولید اجاره بخاری رومیزی توانایی اجاره بخاری ‌های رومیزی گوناگون، با اندازه و ابعاد مختلف را دارا است: اجاره بخاری گازسوز ۹۰۰۰ و ۱۴۰۰۰، انواع اجاره بخاری ‌های بدون دودکشِ شعله آبی و سرامیکی، اجاره بخاری های رستوران و بدون فن فقط قسمتی از این اجاره بخاری ‌های گازسوز متنوع می‌باشند
نوع گازدر اجاره بخاری: پروپان یا بوتان (LPG)گرم کردن سالن منزل و یا اداری معمولا بایستی توسط اجاره بخاری های فن داری انجام شود که دارای فن بزرگ می باشند . به عنوان نمونه اجاره بخاری های فن داری که دارای ارتفاع ۴۵ سانتی متر و یا مدلهای دیواری با طول ۵۰ سانتی متر و یا مدلهای کولر و اجاره بخاری قابل حمل که دارای فن حلزونی با قدرت پرتاب باد زیاد می باشند.
محیط های اداری :
تقریبا استفاده از انواع اجاره بخاری در محیط های اداری امکان پذیر بوده و محدودیتی ایجاد نمی کند اما توجه کنید در صورتی که می خواهید اجاره بخاری برقی کل فضای اتاق را گرم کند معمولا به ترتیب اولویت مدلهای فن دار و سپس رادیاتور را پیشنهاد می کنیم
اجاره بخاری فضای باز :
مسلما تنها راه کار استفاده از اجاره بخاری در فضاهای باز و یا سالن های بزرگ مانند سوله که به هیچ عنوان امکان گرم کردن کل فضا وجود ندارد ، استفاده از اجاره بخاری با سیستم گرمایش تابشی است در این صورت افرادی که در نزدیک اجاره بخاری قرار دارند در اثر تابش نور بخاری گرم خواهند شد..
اجاره بخاری پاسیو یا بخاری قارچی رومیزی چیست؟
اجاره بخاری پاسیو ( که به بخاری قارچی یا بخاری چتری نیز معروف است ) یک وسیله گرمایشی تابشی است برای فضای باز یا فضای آزاد مورد استفاده قرار می گیرد.
گرما از سطح صفحه فلزی بصورت الگوی دایره ای اطرف اجاره بخاری قارچی رومیزی یا بخاری پاسیو رومیزی می تابد. صفحه قارچی بالای اجاره بخاری گرمایی را که می خواهد به سمت بالا برود منعکس می کند. به ای این خاطر که کلاهک بازتابنده بطور معمول نقره ای است که باعث می شود گرمای کمتری را جذب کند ولی در بازتاب آن بصورت عالی عمل کند. این عمل باعث می شود تلفات گرمایی کمتر شود زیرا صفحه بالای اجاره بخاری قارچی که نقره ای است نور مادن قرمز را جذب نمی کند بلکه منعکس می نماید.
برخی از انواع جدید اجاره بخاری قارچی رومیزی با نیروی الکتریکی کار می کنند بدین صورت که انرژی مادون قرمز منتشر و به سوح ازراف خود منتقل می کنند و به همین ترتیب باعث گرم شدن هوا می می شوند.
بخاری های پاسیو یا اجاره بخاری های قارچی رومیزی در رستوران ها و کافی شاپ ها و باغ ها به این خاطر محبوب شده اند که باعث می شوند مشتریان به راحتی در فصول سرد در فضای باز بنشینند.
افزایش اجاره بخاری گازی مخصوصا در شب که همه به خواب میروند بیشتر جلب توجه میکند و غالبا این صدا مربوط به شمعک میباشد. در اینجا دلیل بسیار ساده آن را که تجربه خود من است توضیح میدهم. امیدوارم به درد شما بخورد و پول خود را الکی به این تعمیرکاران ندهید.
یکی از همکاران ما چهار دستگاه اجاره بخاری ۱۲۰۰۰ را به نصف قیمت به اجارهنده لوازم خانگی فروخت و ۴ دستگاه جدید گرفت تنها به این خاطر که اجاره بخاری به صدا افتاده اند و خرخر میکنند.
پارسال اجاره بخاری خونه ما به صدا افتاده بود و خرخر میکرد و مرتبا خاموش میشد بخاری قدیمی را آوردم و نصب کردم اونهم ادا در میآورد و مرتبا خاموش میشد. پارسال زمستان زود تموم شد و اجاره بخاری را جمع کردیم اما امسال که با فرارسیدن پاییز بخاری را دوباره نصب کردم همان طور بود یعنی خرخر میکرد و مرتبا خاموش میشد.
تصمیم گرفتم مشکل را خودم به طور اساسی حل کنم روکش کلید اجاره بخاری را در آوردم و به شکل و شمایل آن، محل لوله های انتقال دهنده گاز به مشعل اصلی و شمعک، محل پیچها دقیقا نگاه کردم. یه خورده با پیچها ور رفتم اما هیچ تغییری مشاهده نکردم چون کلید اجاره بخاری در بدمحلی قرار گرفته بود دید کاملی نداشتم اجبارا آچارها را روی زمین ریختم و پیچ های بدنه را از محل مناسب باز کردم طوری که پوشش جلوی بخاری کلا پیاده شد و به دقت به همه پیچها و سوراخها نگاه کردم یه دفعه متوجه شدم که در اثر مرور زمان پرزهای مویی سوراخ ورودی هوا به محفظه شمعک را کاملا مسدود کرده اند طوری که انگار اجاره بخاری در کارخانه برای این سوراخ فیلتر اختصاصی درست کرده باشند. آن را با دست کنار زدم و با جارو برقی همه خاک و پرزهای جمع شده در اجاره بخاری را جمع کردم و فلکه گاز را باز کرده و شمعک را روشن کردم.
بدون شک از آنجایی که گاز در کشورمان از منابع طبیعی در دسترسی است که همواره هزینه استفاده از آن به مراتب کمتر از دیگر حامل های انرژی است ، اجاره بخاری گازی البته برای کسانی که به قول معروف از نعمت گاز بهره مند هستند بهترین گزینه است.
همان طور که می دانید اجاره بخاری گازی هم انواع مختلفی دارند که می توانید برحسب نیاز خود یکی از مدل های زمینی و یا دیواری را انتخاب کنید.
اما اگر برای منزل خود به گزینه اجاره بخاری دیواری فکر می کنید باید بدانید که حرارت اجاره بخاری دیواری از زمینی کمتر است و فضای کمتری را اشغال می کنند اما از آنجایی که اجاره بخاری دیواری را شرکت های سازنده اجاره بخاری برای مکان هایی با متراز پایین طراحی کرده اند مثل اتاق کار و یا یک اتاق کوچک در منزل ، پس نهایتا تا هفت هزار کیلو کالری در ساعت قدرت دارند ، بنابراین مناسب مکان هایی با متراز های بالا نسیتند .