اجاره ﺑﺨﺎری گازی مدل ۴۴۰ آبسال2018-11-11T13:30:21+03:30

اجاره ﺑﺨﺎری گازی مدل ۴۴۰ آبسال با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي سوخت و بهينه سازي انرژي در دنيا تحت ليسانس Sicar ايتاليا ساخته شده و با جلوگيري از اتلاف انرژي در اجاره ﺑﺨﺎری و برخورداري از بازده حرارتي بالا در اجاره ﺑﺨﺎری سبب صرفه جويي درهزينه هاي شما نيز مي شود .
اجاره ﺑﺨﺎری آبسال در سال ۱۳۳۵، در تهران تأسیس شد و در ابتدای فعالیت خود به تولید ظروف آشپزخانه پرداخت.
در سال ۱۳۶۲ نام این شرکت به آبسال تغییر یافت و طی این سال ها با اجاره ﺑﺨﺎری انواع اجاق گاز، کولر آبی ، آبگرمکن و البته اجاره ﺑﺨﺎری به یکی از تولید کننده های برتر ایرانی در زمینه لوازم خانگی تبدیل گردید.
اجاره ﺑﺨﺎری گازی آبسال به دو نوع بدون دودکش و با دودکش تقسیم می شوند. همچنین تمامی مدل های اجاره ﺑﺨﺎری گازی آبسال دارای فن می باشند.
اجاره ﺑﺨﺎری بدون نیاز به دودکش با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنیا ساخته شده اند و با جلوگیری از اتلاف انرژی در اجاره ﺑﺨﺎری و برخورداری از بازده حرارتی بالا سبب صرفه جویی در هزینه های شما نیز می شوند.
گاز کربنیک در اجاره ﺑﺨﺎری نتیجه سوخت کامل است اما درصد این گاز باید قابل کنترل باشد ).سیستم کنترل اکسیژن نسبت به درصد اکسیژن محیط حساس بوده و چنانچه درصد اکسیژن کاهش یابد (یا به عبارتی گاز کربنیک زیاد شود ) اجاره ﺑﺨﺎری خاموش میشود و تا تهویه کامل محیط ، بخاری را نمیتوان روشن نمود
اجاره ﺑﺨﺎری بخاری آبسال با پوشش رنگ چکشی کوره ای به روش الکترو استاتیک و تمام اتوماتیک اجرا شده است.
اجاره ﺑﺨﺎری گازی آبسال با گاز كپسولي قابل استفاده مي باشد و فضايي به همين منظور جهت قرار دادن كپسول در پشت اجاره ﺑﺨﺎری آبسال در نظر گرفته شده است .
اجاره ﺑﺨﺎری کپسولی آبسال ۴۴۰ مناسب مخیط های نسبتا کوچک است و فضايي به همين منظور جهت قرار دادن كپسول در پشت اجاره ﺑﺨﺎری آبسال در نظر گرفته شده است ) ، بازده حرارتي ۹/۹۹% ، بدون نیاز به دودکش ، ابعاد : عرض ۴۰٫۴ * عمق ۴۷ * ارتفاع ۷۷٫۵ سانتي متر ، حجم گرمادهي ۸۵ ، ميزان گرمادهي كم ۱۲۰۰ – متوسط ۲۲۰۰ – زياد ۳۴۰۰ كيلوكالري بر ساعت ، ميزان گاز مصرفي: كم ۱۰۰ – متوسط ۱۹۰ – زياد ۲۹۰ ليتر بر ساعت ، فشار گاز :۲۷٫۹ mbar ، داراي پايه چرخ دار جهت جابجايي آسان حتي با مخزن گازدر اجاره ﺑﺨﺎری ، تحت ليسانسSICAR ايتاليا ، قابليت انتقال حرارت به دو طرق تابشي و جابجايي ، داراي سه درجه گرمادهي کم – متوسط – زياد ، مجهز به جرقه زدن (PIEZO ELECTRIC ) ، مطابق با استاندارد جهاني .
تکنولوژی حسگر نقصان اکسیژن یا ODS به عنوان سیستم تضمین کننده امنیت دستگاه های احتراقی بدون دودکش از قبیل اجاره ﺑﺨﺎری بوده و امنیت این دستگاه ها وابسته به کارکرد صحیح این سیستم می باشد در صورتی که در اجاره ﺑﺨﺎری های موسوم این مساله تنها با دودکش مناسب قابل اعتماد می باشد. ابتدا به طور کامل سیستم ODS، مقررات و استانداردهای آن بطور دقیق تشریح می گردد. در ادامه آزمایشهایی به شرح زیر جهت روشن شدن وضعیت ایمنی این اجاره ﺑﺨﺎری و سایر بخاری های گازی مرسوم صورت گرفت.
ابتدا آزمایش اجاره ﺑﺨﺎری معمولی با دودکش انجام گرفت و سپس دودکش بخاری حذف گردید. در ازمایش بعد اجاره ﺑﺨﺎری بدون دودکش آبسال مورد آزمایش قرار گرفت.
در خاتمه باور اشتباه در خصوص قرا ردادن دودکش در آب جهت کاهش مخاطره بررسی گردید.

اندازه شعله هاي اجاره ﺑﺨﺎری و وسايل ديگر بر چه اساسي تنظيم مي شود؟
هر وسيله گازسوز براي شعله هاي مختلف ازكم تا زياد قابل تنظيم است و مصرف كننده بسته به نوع نياز خود يكي از حالت ها را انتخاب مي كند. مثلاً در مورد اجاره ﺑﺨﺎری پس ازجوش آمدن ديگ زودپز بايد شعله را روي وضعيت پائين تنظيم كرد. در بعضي موارد ديده مي شود كه شعله به اندازه كافي بلند نيست. بلند نبودن شعله عوامل مختلفي دارد كه يكي از آنها پائين بودن فشار گاز شهري در اجاره ﺑﺨﺎری بخصوص در مواقع بسيار سرد و دليل دوم تنظيم نبودن خروجي گاز است كه بايد نسبت به رفع اين مشكل با كمگ گرفتن از اجاره ﺑﺨﺎری سرويسكارهاي مجاز اقدام كرد.
نتایج بصورت یکسری نمودار برای اجاره ﺑﺨﺎری ارائه گردید و مشاهدات، مورد بررسی و نتیجه گیری قرار گرفت.
بطور کلی کلاهک H از کلاهک تکی برتر است ولی، برای اجاره ﺑﺨﺎری گازسوز با نرخ حرارتی بالا مثل موتورخانه ها استفاده از کلاهک H الزامی و ضروری است.
▪ فاصله دودکش تادهانه اجاره ﺑﺨﺎری چه مقدار باشد؟
با رعایت تهویه مناسب برای اجاره ﺑﺨﺎری گازسوز و نبود امکان سرایت حرارت به مواد قابل اشتعال جانبی و بروز آتش سوزی، این فاصله بایستی به حداقل ممکن خود برسد.
اجاره ﺑﺨﺎری اجاق گاز خانگی ۷۵ cm از بالا
اجاره ﺑﺨﺎری دیواری ۱۰۰ cm از اطراف ۱۰۰ cm از بالا
اگر کسی دچار گاز گرفتگی در اجاره ﺑﺨﺎری شد چه اقداماتی باید انجام داد؟
به یاد داشته باشید که خارج کردن افراد آسیب دیده از محیط آلوده و قرار دادن آنها در محیط باز از مهمترین اقدامات پیشگیرانه اجاره ﺑﺨﺎری محسوب می شود.
▪ آیا می توان از درز انقطاع برای خروج لوله های دودکش بخاری استفاده کرد؟
خیر، زیرا امکان نصب صحیح و اصولی اجاره ﺑﺨﺎری در چنین فضایی میسر نیست و درنتیجه احتمال نفوذ گازهای سمی به درون واحدهای مسکونی (از بین آجرها و مصالح ساختمانی) وجود دارد طول استاندارد شیلنگ وسایل گازسوز چه اندازه است؟
برای اتصال اجاق گاز و دستگاه ها در اجاره ﺑﺨﺎری که استفاده از شیلنگ برای آنها مجاز است به سیستم لوله کشی باید از شیلنگ های لاستیکی تقویت شده که مخصوص گاز ساخته شده است دارای استاندارد استفاده شود، طول شیلنگ گاز در اجاره ﺑﺨﺎری نباید حداکثر از ۱۲۰ سانتی متر بیشتر باشد، استفاده از شیلنگ های بلند در اجاره ﺑﺨﺎری برای رساندن گاز به نقاط مختلف منزل بسیار خطرناک است و باید از این کار خودداری کرد.
برای محکم کردن شیلنگ های موجود در اجاره ﺑﺨﺎری گاز باید از بست های فلزی مناسب استفاده شود.
شیلنگهای لاستیکی در اجاره ﺑﺨﺎری را هر چند وقت یکبار باید بازرسی کرد وتا در صورت مشاهده عیب و نقص و فرسودگی بلافاصله تعویض شود.