درباره ما2018-11-29T17:22:57+03:30

اجاره بخاری فضای باز

اجاره بخاری وسیله ای برای تغییر دکوراسیون منزل و رستوران یا مجالس خود

اجاره بخاری قارچی

اجاره بخاری برند ایرانی

ما به عنوان اولین برند ایرانی شروع به طراحی و ساخت این نوع از بخاری های نسل جدید کردیم , که از محبوبیت بالایی در سایر کشور های پیشرفته میباشند و حتی جایگزنی مناسب برای بخاری های قدیمی هستند.

ما از سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت کردیم در مدت زمان کوتاهی توانستیم انواع مختلفی از بخاری ها را بومی سازی کنیم که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفتیم ما هموراه سعی کردیم که بخاری های جدید تری برای منزل یا میحط کار وحتی مجالس شما طراحی کنیم .

اجاره بخاری هرمی و قارچی

اجاره بخاری هرمی

بخاری هرمی  برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می ‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع روشن میشود. اولین فروش بخاری هرمی بر پایه ی چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع بخاری گازی به وجود آمده بود اختراع شد.

بخاری هرمی قابلیت اتصال به گاز شهری (طبیعی) را دارد . کمترین قدرت توانایی حرارتی فروش بخاری هرمی ۲۲۰۰ و حداکثر ۳۲۵۰ کیلوکالری بر ساعت است. شیر کنترل گاز این بخاری مجهز میباشد که وظیفه تنظیم فشار گاز ورودی به بخاری را بر عهده دارد و چنانچه تغییراتی در فشار ورودی و یا دبی گاز ایجاد شود، فشار خروجی را در محدوده ای معین ثابت نگه می دارد. فروش بخاری هرمی سیستم ایمنی ODS را پشتیبانی میکند و با واژگونی ، جریان گاز را به طور کامل قطع می سازد.

اجاره بخاری های فضای باز
بخاری رومیزی شرکت هیتر رنت یکی از معتبر ترین و بهترین محصولات آن محسوب می‌شود. خطِ تولیدِ فروش بخاری رومیزی شرکت هیتر رنت صنایعی در طرح های مختلف تولید و روانه‌ی بازار می‌کند. خط ِ تولید فروش بخاری رومیزی شرکن هیتر رنت توانایی تولید بخاری ‌های رومیزی گوناگون، با اندازه و ابعاد مختلف را دارا است.
اجاره بخاری هرمی و قارچی
اجاره بخاری هرمی و قارچی
اجاره بخاری های باغی

بخاری قارچی در ۲ مدل گاز شهری و گاز مایع مناسب جهت فضاهای بازهستند؛ تا شعاع ۱ متری خود را به راحتی گرم می نماید. جنس این بخاری ها معمولا استیل ضد زنگ یا آهن کوره ای هستند. همچنین در صورت افتادن بخاری شعله ی آن خاموش میشود و باعث ایمنی بیشتر میشود. از دیگر ویژگی های برخی از این بخاری ها قابلیت تنظیم طول است.

بخاری قارچی شرکت هیتر رنت یکی از پرطرفدارترین و شاخص ‌ترین تولیدات آن محسوب می‌شود. خطِ تولیدِ شرکت هیتر رنت محصولاتی در مدل‌های مختلف تولید و روانه‌ ی بازار می‌کند. خط ِ تولید بخاری هیتر رنت توانایی تولید بخاری‌های متنوع، با حجم و ابعاد مختلف را دارا است: بخاری‌های گازسوز ۹۰۰۰ و ۱۴۰۰۰، بخاری‌های بدون دودکشِ شعله آبی و سرامیکی، بخاری های رستوران و بدون فن تنها بخشی از این بخاری ‌های گازسوز متنوع می‌باشند